a pokračujeme..

9. října 2007 v 17:46 | špajda |  DieTkY
OPTIMÁLNÍ VÝŽIVA

PRO ŽENY
Během života prochází organismus mnoha úžasnými změnami. Hormonální vývoj, těhotenství, změny nálad, výkyvy hmotnosti, změna hustoty kostní dřeně a dalo by se vyjmenovat mnoho dalších. Vezmeme-li v úvahu potřeby vaší rodiny a zaměstnání, zbývá jen velmi málo času, který můžete věnovat sami sobě. Víme, že vám nemůžeme nahradit ztracený volný čas a možnost odpočinku, ale můžeme vám pomoci nahradit ztracené živiny. A výsledek? Budete se cítit tak skvěle, jak budete vypadat. A přestože už dávno nejste dítě, neznamená to, že se tak nemůžete cítit.
PRO MUŽE
Bez ohledu na to, v jakém životním období se muži nacházejí, mají tendenci tvrdě pracovat s minimálním odpočinkem a jen zřídka si udělají čas pro doplnění organismu živinami. Hektický život, stres a nesprávné stravovací návyky následně přispívají ke ztrátě špičkové kondice. Můžete se cítit staří v 25 a můžete se cítit mladí v 55. Všchno závisí pouze na vás.
OPTIMÁLNÍ VÝŽIVA S PŘIBÝVAJÍCÍMI LÉTY
Jistě jste se již setkali s osobou, která i přes přibývající věk zůstala velice šarmantní. Třebaže má již šedivé vlasy, její oči stále září, na rtech má úsměv a hbitost a volnost pohybu by jí mohl závidět nejeden mladý člověk. Díky našim nutričním doplňkům špičkové kvality si můžete vybrat optimální výživu bez ohledu na to jaký je váš věk. Studie prokázaly, že s postupem věku se snižuje schopnost organismu vstřebávat životně důležité živiny. Kosti slábnou a klouby ztrácejí pružnost, slábne také paměť a únava se stává běžnou součástí každého dne. Nemůžeme z vás udělat mladšího člověka, ale můžeme vám pomoci cítit více energie a svěžesti. V našich výrobcích jsme spojili vhodné rostliny ze všech koutů světa a spomocí moderní technologie jsme vytvořili výrobky podporující svěžest organismu i v pozdějším věkovém období.
NÁVYKY K JÍDLU

NEJSNADNĚJŠÍ PŘÍJEM TUKŮ
  1. provádět změny postupně
  2. zaměňovat suroviny, které kupujete
  3. nahradit poměr složek porce na svém talíři
  4. dělat změny, s nimiž jste bez problémů schopni žít
  5. zařadit do své stravy rozumné množství toho, bez čeho žít nemůžete
NÁKUPY A PLÁNOVANÉ VAŘENÍ
Pokud chodíte pravidelně nakupovat jídlo a většinou jíte doma, měli byste se vypořádat s "automatickým jedením" už v samoobsluze. To, co sníte, začíná přece tím, co koupíte. To, co nemáte doma, si prostě nemůžete dát. Jinými slovy, nemůžete to sníst bez jistého úsilí (tj. zajít do obchodu znovu a koupit si to).
NÍZKOTUČNÝ PROTIARGUMENT
Buďme spravedliví. Potravinářský průmysl vyvinul celou škálu výrobků bez obsahu tuku nebo jen nízkotučných, jako například šlehačku, nízkotučný jogurt, nízkotučné máslo a sýry, aby vyšel vstříc požadavkům veřejnosti po "zdravější" stravě. A prodej tohoto nízkotučného zboží (a také zboží s nízkým obsahem cukru) neustále roste. Ale i na tom je něco zvláštního. Ano, kupujeme si více nízkotučných výrobků, ale celkový příjem tuků se nesnížil. Děje se následující. Se stejnou rychlostí, s jakou jsme vyměnili jednu šlehačku za druhou, doplňujeme chybějící tuky v naší stravě "lahodnějšími" pokrmy, jako luxusními zákusky, čokoládou a pečivem. Takže zatímco byly tuky a cukry z jedné kategorie odstraněny, výsledkem je, že je do těla dostaneme prostřednictvím jiné kategorie!
SPORT A KONDICE
Šplháte o víkendech po skalách nebo musíte být v práci? Ať tak či tak, vždy chcete být ve špičkové kondici. Čas od času to však bývá velmi složité, zvláště máte-li pocit únavy a prázdnoty. Nedostatek vitality může být znamením, že vaše strava potřebuje nutriční doplněk. Jak se zbavit tohoto nepříjemného pocitu? Rychlý šálek kávy nebo sladký pamlsek pomohou pouze na ktrátký okamžik, ale přirozená alternativa rostlinného přípravku může mít dlouhodobý účinek. Sportujete-li nebo jste vyčerpaní z práce, naše nápoje a tablety vám mohou poskytnout jedinečné osvěžení a povzbuzení a přitom podporují proces asimilace živin v organismu.
Pokud máte zájem zhubnout a udržet si fyzickou i psychickou kondici POKRAČUJTE ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama