Modrá kolekce..

14. října 2007 v 17:10 | špajda |  HadŘÍkY

Modrá je dobrá - kolekce L'Wren Scott

Když zazní jméno L'Wren Scott, většině z nás se možná nejdříve vybaví spojitost s frontmanem legendární skupiny Rolling Stones, Mickem Jaggerem, ovšem L'Wren není jen životní partnerkou slavného muzikanta, ale především špičkovou a velmi stylovou módní návrhářkou.

TIP: OTTO - kvalitní značková móda! Vyberte si z nové kolekce Podzim-zima 2007! Světově proslulá módní návrhářka L'Wren Scott (známá také jako přítelkyně Micka Jaggera, frontmana skupiny Rolling Stones) rozhodně nezahálí. Už v první polovině měsíce září představila na molech metropole New Yorku svou novou kolekci pro jaro 2008.

Celá kolekce se nese v duchu hesla známé písně "modrá je dobrá". Modrá barvička společně s klasickou černou doslova pohltily celou kolekci, a až na drobné detaily nedaly ostatním barvám sebemenší šanci. Nelze však vůbec říci, že by kolekce byla jednotvárná. Naopak, různorodost modelů je velmi široká, a to ať už jde o styly či střihy.

Tato jarní kolekce je zaměřena především na šaty určené ke spíše oficiálním příležitostem, takže v ní najdete především večerní šaty či dokonce róby, elegantní kostýmky, ale i pár kousků pro méně formální využití. Oživením modelů byly především klobouky, ale neméně zajímavé byly dlouhé kabáty, kalhoty, halenky, kostýmky, sáčka i šatičky.

Časté bylo také nezvyklé využívání stuh, ať už pouze jako dekorace, či ve funkci pásku. Pravděpodobně největší úspěch na molu sklidily sexy a elegantní modely koktejlových šatiček, které jsou doopravdy pohádkové.

L'Wren jako by uznávala staré dobré ověřené přísloví, jež říká, že v jednoduchosti je krása, neboť její modely nehýří vzory ani jinou vyzývavostí, ať už jde o materiály nebo nezvyklé střihy, naopak, ovšem o nic méně pravdivé je tvrzení, že její návrhy jsou doopravdy krásné, ba přímo nádherné.

L'Wren Scott dokázala pomocí této nové kolekce ukázat celému světu, že pravá ženská něžnost ještě stále existuje, a že její kouzlo je stále dosti silné, neboť všechny její modely, jakkoliv jsou nevinné, mají v sobě obrovský kus svůdnosti. Na přehlídce sklidila velký úspěch, a my se jen můžeme těšit, s čím přijde příště.

L'Wren Scott...

L’Wren Scott...L’Wren Scott...L’Wren Scott...
L’Wren Scott...L’Wren Scott...L’Wren Scott...
L’Wren Scott...L’Wren Scott...L’Wren Scott...
Strana 1/2<< zpět | další >>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama