rtěnka??

20. ledna 2008 v 13:32 | špajda

Jak vám chutná rtěnka?

Víte, kde je konec rtěnce, která neskončí na šálku nebo na manželově tváři? Věřte nebo ne, ale skončí ve vás. Možná vám to přijde bláznivé, ale je tomu tak.

TIP: OTTO - kvalitní značková móda! Vyberte si z nové kolekce Podzim-zima 2007! Dokonce si kdosi dal práci a spočítal, že průměrná žena sní v průběhu svého života kolem 2 a ¾ g rtěnky. Bizardní, ale pravdivé. Nicméně, není třeba se s tím trápit, přísady, ze kterých se rtěnky vyrábí, vám neublíží a žaludeční šťávy je rychle rozpustí, aniž by vás třeba jen bolelo břicho.

Pořád nevěříte? Vysvětlení je ale naprosto jednoduché. Jen si vzpomeňte, když jste si namalovala ústa a pak se s chutí zakousla do něčeho dobrého. Nebo jste se líbala se svým milým a měla nalíčené rty. Stejně tak, když se nalíčíte, neubráníte se a občas se olíznete. A takových situací by se našlo daleko víc.
Možná i právě proto, abychom si na rtěnce i pochutnali, se výrobci zaměřili na to, aby rtěnka měla nejen příjemnou vůni, ale i chuť. Takže si můžete zakoupit jak lesk, tak i rtěnku s příchutí ovoce, peprmintu nebo vanilky. Vyzkoušejte, to se teprve budete olizovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama