učesová párty

20. ledna 2008 v 13:31 | špajda

Velkolepá Picasso Hair Show 2007

Podívaná, jenž rozhodně stojí za zmínku, se uskutečnila ve středu 19. 9. 2007 v prostorách pražského pěti hvězdičkového hotelu Hilton Prague. Tak jako v minulých letech se i letos odehrála v kongresovém sále tohoto hotelu exkluzivní kadeřnická a módní show Picasso 2007.

Jak již napovídá samotný název, "Picasso Hair Show", bylo nač se těšit. Během letošního 14. ročníku se jako každoročně představilo několik kadeřnický týmů a módních značek. Kadeřnické špičky předvedly svou kreativní práci plnou nevšedního kadeřnického umění a citu. Své nejnovější kolekce oblečení jak pro ženy, tak pro muže představily značky Miss Trendy a Harley-Davidson Fashion.

Přesně tak jak vídáme záběry z módních světových televizních stanic, jsme mohli vidět naživo kadeřníky při jejich finální práci.

Během několika minut na pódiu každý z kadeřníků dokončil, poupravil, dobarvil případně dostříhal malé detaily jinak již předpřipraveného účesu. Rychlé ruce kadeřníků a kadeřnic stříhaly, vlasy létaly vzduchem, přítomnost laku byla více než nutná a tak dále a tak dále. Večerem provázela moderátorka a herečka Mahulena Bočanová, jenž předávala s lehkou nervozitou mikrofon zakladateli kadeřnického salónu Picasso Tomáši Kotlárovi. Důvodem byly Tomášovi oblíbené neočekávané "přídavky" do programu.
Kadeřnické týmy, jenž se představily byly Kadus, Matrix, L'Oréal a Kotlár Academy. Každá kadeřnická značka a tým složený z modelek a kadeřníků předvedly účesy v plné kráse. Modelky Kadus Show předvedly nejen nové účesy, ale také tanec a svá těla pomalovaná technikou body painting. Barvy Matrix jsou jako čokoláda, nikdy se jich nemůžete nabažit. V podobném duchu byla pojata Matrix Show. Modelky během práce kadeřníků ukusovaly čokoládu a užívaly si její opojnou chuť. Následovala L'Oréal Show, která připomínala oblečením stříhaných modelek sladká dětská léta. Show Kotlár Academy se nesla v duchu období vlády královny Kleopatry.

Vsuvkou do kadeřnických exhibicí byla módní přehlídka módní značky Miss Trendy, která představila nositelnou a pohodlnou módu pro nadcházející chladné dny. Kolekce se skládala z kabátků, bundiček, svetrů, mikin, capri kalhot, klasických kalhot, džín, topíků a tílek. Barevně byla laděna do černé, zelené, hnědé, khaki, šedé a bílé. Druhou přehlídkou byla tanečně pojata fashion show značky Harley-Davidson. Představena byla nová dámská a pánská kolekce. Pánská kolekce se skládala především z džín, triček, mikin a kožených bund. Dámskou kolekci tvořily džínové kalhoty, sukně, mikiny, trička, teplákové soupravy, kožené bundičky. Barevně byla obsažena škála od bílé, fialové, červené, klasické modré, po zelenou, černou, hnědou a béžovou.
FOTOGALERIE

Velkolepá Picasso Hair Show 2007

Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007
Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007
Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007Velkolepá Picasso Hair Show 2007
Strana 1/8<< zpět | další
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama