Paris a farma

22. února 2008 v 20:59 | špajda |  CelebriT
Photobucket
Paris Hilton má malý ,,zvířecí" problém. Lidé z oddělení Snímal Services z Los Angeles navštívili její dům a vyšetřují to, že si Paris pořídila 17 psů. Uvedla to internetová stránka TMZ.com.
Podle zákona totiž člověk, který není chovatelem, může v Los Angeles vlastnit pouze tři psy na jednu adresu. Mluvčí oddělení před novináři řekla, že Hiltonová - tedy její psi - nebyli doma, když pracovníci k sídlu přijeli.
Na Paris (27), která je za její nový film Hottie and the Nottie kritizována ze všech stran, z Los Angeles totiž odletěla do Las Vegas, kde oslavovala představení její nové kolekce Paris Hilton Collection. Na talk show The Ellen DeGeneres v pondělí pak potvrdila, že 17 psích mazlíčků skutečně vlastní. ,,Mám 17 psů - to je hodně," řekla. ,,Všichni spí se mnou v mé posteli - dobře, ne všichni, ale někteří z nich ano."
Odůvodnila to tím, že psi, které si koupila, měli další a další psy a ona by se cítila špatně, kdyby jejich malá děťátka dala pryč. Když se jí pak DeGeneres zeptala, proč je nedala vykleštit, Paris hbitě odpověděla: ,,Ale já je dala skoro všechny. Kromě dvou."
No tak slečinka hold má po farmě :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama