Obočí a jeho úprava

2. března 2008 v 18:49 | terinka |  Typy a triky....
Krásné obočí.Klíčem ke krásně upravenému obočí je pravidelná epilace. Je to sice bolestivý proces, ale výsledek stojí za to. V současnosti se nosí širší, ale upravené obočí. Příliš husté obočí působí neupraveně, úzké vám dodá výraz, jako byste se stále nad něčím pohoršovala.

TRIKY PROFESIONÁLŮ

Epilaci provádějte vždy po koupeli, nebo si na chvíli na obočí přiložte ručník namočený v teplé vodě. Póry se teplem lépe otevřou, trhání půjde snáz a nebude vás tolik bolet.

Pokud nemáte gel na obočí, který uhladí obočí do požadovaného tvaru, nastříkejte na hřebínek trochu laku na vlasy a obočí jím přejeďte.Kde trhat: začněte mezi obočím (nad nosem) a pak se pusťte do ,zatoulaných' chloupků nad a pod obočím. Neporušte však přirozený oblouk. Odkud kam: vezměte tužku, přiložte ji svisle vedle nosní dírky směrem k vnitřnímu koutku oka. Pak ji veďte za stejného místa k vnějšímu koutku. V místech, kde se tužka protíná s obočím, udělejte tečky. Chloupky, které přesahují, jsou navíc.
Zkrácení: Jestliže jsou chloupky příliš dlouhé, vyčešte je nahoru a ty přečnívající zastřihněte rovnými nůžtičkami na nehty. Opatrně, ať si nevystřihnete mezeru!Začištění: Sjednoťte obě linie obočí. Prohlédněte se z obou stran (pravačky mají tendenci více epilovat pravou stranu, levačky obráceně). Potom už jen stačí tento tvar udržovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama