Vyberte si kabelku na tento rok!

17. března 2008 v 18:48 | terinka |  DoplňkY

Nový design kabelek pro letošní rok

Známe již nové trendy oblečení, bot, make-upu, ale trendy vzhledu kabelek pro sezónu 2008 / 2009 nám stále ještě chybí. Ale ne na dlouho. Designu kabelek pro tuto sezónu se budeme věnovat v dnešním článku. Shrneme si základní prvky sezóny minulé, prvky, co zůstávají, co se částečně mění a i ty, které se objevují na designu kabelek zcela nově.

Pojďte spolu se mnou objevovat novinky, co si pro nás designéři připravili a vyberte si tu svou pro letošní rok!

Minulá sezóna byla ve znamení velkých prostorných kabelek, metalických odstínu, lesku a třpytu. Kabelky obsahovaly mnoho kapsiček a zdobících prvků. Malé kabelky téměř vymizely z nabídky.

Nová sezóna bude v mnohém podobná. Nemusíme vyhazovat naše metalické stříbrné či zlaté kabelky. Metalické odstíny zůstávají. Rozšiřuje se ale jejich paleta. Objevuje se metalická bronzová, metalická fialová a další "výraznější" odstíny. Lesk a třpyt tím pádem zůstává také. Objevují se malé flitrové aplikace, kovové doplňky, velké lesklé knoflíky.
Nově si můžete také koupit kabelky s dlouhým "očkovým" řetízkem. Můžete si tak kabelku pohodlně zavěsit za rameno nebo udělat z řetízku uzel a nést ji jen tak v ruce. Tento prvek se objevuje převážně u "znovuzrozených" malých kabelek. Na malých kabelkách se často objevují velké stříbrné knoflíky, různě tvarovaná a zpřehýbaná kůže. Mašle a poupata květin na bocích nejsou výjimkou.

V módě zůstávají stále velké XXL kabelky. Objevují se v nových barvách a to zejména v těch výrazných. Velmi oblíbená je červená, modrá a zejména žlutá. Co se týče tvarů, nově se můžeme setkat s oválným tvarem kabelky. Hojně jsou využívány i vzory na kabelkách. Nejčastěji pak potisky hadí kůže provedené v jedné barvě.
Ucha kabelek jsou v letošní sezóně hlavní designován prvkem. Designéři si nehrají s tvarem kabelky, ale právě s uchy. Vidět můžeme ucha, která vycházejí přímo z kabelky a jsou její přímou součástí. Stejně tak ucha, která vypadají, jako by ke kabelce vůbec nepatřily.

V oblibě zůstávají i přírodní odstíny barev jakými jsou například odstíny khaki, hnědé, cihlové červené a dalších zemitých odstínu. Výjimkou není ani oblíbená béžová a šedá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama