Miley Cyrus

Miley Cyrus

25. července 2008 v 11:34 | Terezka♥
miley cyrus trl july 18
I když ona je pouze 15-tiletá, průmyslu zasvěcená tvrdí, že Miley Cyrus chce, aby se více dospělých rolí a její pedo-riffic Vanity Fair střílet byl jen začátek jejího plánu. Co je vedle vás zeptat? Hlavní role ve filmové adaptaci Allison Burnett je "Neobjevená dívka." Film, který bude zahrnovat drogy, sex, a spousta nahých. MSNBC zprávy:


I výzvou, abyste mi dítě hvězda kteří opravdu provádí přechod do dospělosti bez problémů, "řekl jeden zdroj." Miley nemá plány na dovolenou show kdykoliv brzy, a na tu velkou 'pěstuje-nahoru' část, ona musí začít uvažovat jako dospělý. Že střílet pomohl .".... Cyrus je rumored být zájem o hlavní roli v "Neobjevená Gyrl," film verzi Allison Burnett je nového románu. Je ještě brzy na lití - Burnett je agent Richard Abate údajně právě započala na nákupy rukopis vydavateli a má ještě k zajištění přístupu k filmu. Nicméně, zdroj poblíž projektu říká, Cyrus je zájem o tu část, která by se na to "a roztomilý, ztracené příměstské holka kteří sestupuje do života lehkomyslných párty a promiskuita. "Zdrojem praví Kýros, je-li to vzít tu část, kterou byste být vidět mnohem více, než kolik na Cyrus se objevily ve Vanity Fair fotografií." Tam by to být nahaté scény, "říká zdroj."

Kromě nahé 15 let staré, opravdu doufám, ředitel hází v záběry ze mi byla znásilněna a trpící vzteklinou medvěd. Víš, tak si můžeme být zcela jisti, že jsem se nikdy dívat na tento film. miley cyrus trl july 18miley cyrus trl july 18
 
 

Reklama