Soutěže

Soutěžka

7. května 2008 v 18:52 | Terezka

Zvu tě k soutěži o nejlepší změnu!

Týkající se čehokoli postavi, obličeje či celkového vzhledu...Přečti pravidla na stránce http://dietnic-ub.blog.cz/ a pošli buď na meil a nebo si vytvoř změnu na blog a pošl odkaz! Budu se těši!

Soutěž na blog.cz

19. února 2008 v 18:35 | terinka

Soutěž: napište 3 důvody proč blogujete a vyhrajte MP3 přehrávač


Na začátku jsme vám slibovali soutěže, nyní nastal čas plnit sliby - první soutěž je tu!

Soutežní podmínky jsou jednoduché:
vytvořte na svém blogu nový článek, ve kterém napíšete 3 důvody, proč blogujete, nebo chcete-li - proč máte svůj blogís:-) Zároveň tyto důvody i napište (nebo zkopírujte a vložte) do komentářů pod tímto článkem. Nezapoměňte k tomu přidat odkaz na soutěžní článek na vašem blogu, ať můžeme ověřit, že jste článek na blog skutečně napsali.

Neklademe žádné podmínky, jak má být článek dlouhý - klidně to mohou být i jen 3 slova.
Článek a komentář napište nejpozději do 25.února.

Z komentářů u tohoto článku vybereme 4 blogery, jejichž příspěvky se nám budou nejvíce líbit nebo které nás nějak zaujmou. Vás potom necháme z těchto 4 blogerů zvolit v anketě úplného vítěze.

Tento absolutní vítěz od nás dostane MP3 přehrávač Samsung YP-K3 s extrémně tenkým designem, dotykovým ovládáním a kapacitou 4 GB. Zbývající tři soutěžící obdrží MP3 přehrávače - tyčinky Samsung YP-U3 s kapacitou 2 GB.
(Poznámka na závěr: soutěž je pochopitelně určena pouze majitelům blogů na našem serveru Blog.cz. Pokud u nás tedy ještě blog nemáte, spěchejte to napravit:)
Takže: proč vlastně blogujete?:)
 
 

Reklama