ZajImAVoSTi Mixik vŠEHO

Nenechte se vyvést z ...

29. června 2008 v 21:41 | Terezka♥

Ještě furt si myslíte že modelky nejí???!!!

Činnost a zpalování...

17. května 2008 v 16:39 | teriček :D
6.4.2008 11:08 | be-thin.blog.cz | Sport...
ČINNOSTI
Spotřeba kalorií
za 15 minut
Potraviny
Chůze po asfaltovém chodníku78100g tresky
Spánek0
Sezení211 menší paprikový lusk
Stání, v klidu2410 slaných tyčinekPovolání

Psaní291 čajová lžička medu
Psaní na elektrickém psacím stroji272 mandarinky

podpis gemmy

4. května 2008 v 13:40 | terinka

Kuřáci! Cigarety!

16. dubna 2008 v 18:41 | Terezka

Jak vydržet dlouho

Chystáte se přestat kouřit? Nebude to snadné, i když máte silnou vůli. Podívejte se, co vás čeká:
  • podrážděnost, vztek, frustrace - aspoň jeden měsíc
  • nespavost, poruchy spánku - asi čtyři tydny
  • deprese - mohou se objevit asi po dvou týdnech, vydrží s vámi další měsíc
  • obtížné soustředění - dva měsíce
  • nervozita, netrpělivost - více než dva měsíce
  • zvýšená chuť k jidlu a přibírání - asi 10 týdnů
  • nutkání kouřit - přes 10 týdnů, často o hodně víc
Ne, to neměla být snůška důvodů proti, jež by vás měla odradit. Naopak. Když už teď víte, že to bude těžké, určitě se do odvykání kouření pustíte tou správnou metodou, která vás dovede k úspěchu. Mezi KOUŘÍCÍMI ČECHY budete král

Čím déle, tím lépe

Žádný zázrak na počkání bohužel neexistuje. Jen je už vědecky dokázáno, že čím déle vydržíte nekouřit, tím pravděpodobněji se svou závislostí opravdu skoncujete.
Problém je však v tom, jak vybojovat první nejhorší dny, překonat další obtížné týdny a vydržet další dlouhé měsíce.
Až po roce od vykouření poslední cigarety můžeme skutečně říct, že jsme se stali nekuřákem.
Závislý člověk to obvykle nedokáže, úspěšný bývá jen asi každý dvacátý z těch, kdo to aspoň zkusí. Je to tím, že lidé většinou přestávají bez jakékoli lékařské nebo farmakologické pomoci.
"Pro to, aby odvykání kouření u závislého kuřáka bylo skutečně úspěšné, jsou důležité především tři faktory: pevné rozhodnutí skutečně přestat kouřit, podpora okolí, nejlépe pak i odborné rady lékaře a zejména specifická léčba, která trvá více jak dvanáct týdnů," upozorňuje MUDr. Jozef Čupka z webu www.odvykanikoureni.cz.

Kdo vás podpoří?

Proto je dobré zvolit si správný podpůrný lék. Velmi úspěšnou novinkou je účinná látka vareniklin, která se v podobě schváleného léku objevila na trhu v USA v červenci 2006. Za půl roku pomohla skutečně skoncovat s kouřením 40% lidí, což je velmi pěkné číslo.
Od letošního března už se i v ČR prodává lék, který obsahuje vareniklin. Od ledna na něj budou přispívat tři zdravotní pojišťovny včetně té největší VZP.
Léčba by měla trvat nejméně tři, ale spíše šest měsíců nebo i déle. Kouření totiž způsobuje nejen fyzickou, ale také psychickou závislost, navíc se často váže na různé rituální zvyky. A ty bývá nejtěžší překonat a změnit...

gammy 07

16. dubna 2008 v 18:41 | teriček :D

Rihanna ,fergie,jackson p!nk a spousta dalších!NJ PODOBA SE NEZAPŘE :D

Průvodce kariery modelky a topmodelky

16. dubna 2008 v 18:41 | Terezka

Průvodce kariérou. MODELING!


Miloslav Svánovský, fotograf, model scout a spolumajitel modelingové agentury, který v oblasti modelingu pracuje již více než patnáct let, vám přináší knihu, v níž uceleně shrnul všechny své poznatky a zkušenosti, které za dobu svého působení v modelingovém průmyslu posbíral. Tento průvodce poskytne slečnám, mladým mužům i rodičům, důležité a hodnotné informace o modelingu u nás i ve světě.
Pokud uvažujete o práci modelky, jistě se vám honí hlavou mnoho otázek, jako například:
hodím se na tuto profesi?
na koho se obrátit v začátcích?
co potřebuji ke startu úspěšné kariéry?
jakých nástrah se vyvarovat?
jak správně pečovat o tělo a zdraví?
jde skloubit kariéra se studiem?
budu cestovat po světe?
vydělám si dost peněz?
jak dlouho mě tato profese uživí?
Na takové a další otázky naleznete odpovědi v této knize. O své zážitky se s vámi podělí nejen autor, ale také další model scouti a zástupci modelingových agentur. Vlastní příběh o svých začátcích a současné kariéře vám přinesou modelky osobně.
Jste na počátku vlastní kariéry a řešíte jakými fotografiemi byste se měla prezentovat? Chcete poznat jakou kvalitu máte po fotografech za své peníze požadovat? Tato kniha vám předvede desítky celostránkových kvalitních fotografií, pořízených na mnoha lokacích.
Často kolem sebe slýcháte výrazy jako např.: book, composite, kontrakt, glamour, shooting a nejste si jistá co přesně značí? Připravili jsme pro vás slovníček nejpoužívanějších výrazů, které jsou takovou modelingovou latinou. V knize naleznete také obsáhlý seznam celosvětových předních modelingových agentur, který se vám bude hodit při vašich zahraničních cestách. Na téma anorexie a bulimie, které bývá s modelingem často spojováno, nám rozhovor poskytla paní doktorka Jana Sladká Ševčíková s organizace Anabell.
Publikace vám poskytne informace, které se vám budou hodit od první návštěvy modelingové agentury až po nejvyšší stupínky kariéry supermodelky. Nezaručí vám úspěšnou pracovní dráhu, ale poskytne vám zkušenosti a rady lidí, kteří se v tomto oboru pohybují již několik let. Kniha vám přinese varování i před negativními stránkami modelingu, kterým je lépe se vyhnout, ale vyvrátí falešné mýty, jimiž bývá modeling opředen. Tato kniha vám pomůže určit správný směr v kariéře. Mnoho štěstí…

Snidat!

15. dubna 2008 v 18:41 | Terezka
Snídaně
je nepostradatelná součást dne a vědí to všude na světě. Složení typické snídaně se sice v každé zemi trochu liší, nicméně jedna věc zůstává: snaha užít si snídani jako pohodový start do nového dne a získat z ní potřebnou energii pro naše tělo.

Některé národní snídaně se staly takřka encyklopedickým pojmem. Platí to třeba o anglické snídani, kterou si lze dát i v jiných zemích. Pod pojmem "anglická snídaně" se zpravidla rozumí slanina, smažená vajíčka, fazole, máslo, džem a toast.
V sousedním Německu se za obvyklou snídani považují čerstvě upečené housky "kaiserky" a bílé grilované klobásky, které u nás známe jako bavorské klobásy. V Itálii se snídá, jak jinak, káva. Ať už je to cappuccino nebo espresso, mělo by být servírováno v kavárně a doplněno sladkým koláčkem. Ve Francii se zase snídaně neobejde bez křupavé bagety s máslem a džemem. Oblíbený je také máslový croissant.
V Americe je za správnou snídani považován speciální koláč "donut", opečený toastový chleba s máslem a se skořicí a džus. Pro hladové je obvyklá varianta smažená vajíčka, dokřupava opečená slanina a fazole, to vše hojně zalito javorovým sirupem. K tomu pomerančová šťáva a velký hrnek kafe.

V Kanadě jsou zase populární omelety s javorovým sirupem.
Velmi zdravě snídají Švédové - jejich pokrm obvykle zahrnuje misku plnou müsli, mléko, kefír, tmavé pečivo a hodně zeleniny.

V Holandsku se snídá káva s obrovskou smetanovou čepicí, chleba s máslem posypaný čokoládovou rýží a ovoce namáčené v husté smetaně.

V Norsku je obvyklé snídat sýr s marmeládou a také různé typy kyselých rybiček, které se namáčejí do rozličných omáček.

Zajímavá je snídaně v Číně. Zahrnuje totiž sladké smažené pečivo, slané smažené placky plněné zeleninou a masem nebo plněné taštičky připravované v páře a zelený čaj nebo jen horkou vodu.

V Tibetu se nejčastěji snídá máslový čaj a šišky z másla a pražené mouky zvané campa.
V některých zemích Asie, například v Thajsku, je běžné snídat nudlovou polévku nebo rýži se zeleninou.

jeans 2

14. dubna 2008 v 18:39 | teriček :D
Johnny Stretch Straight Leg Jeans large viewJohnny Stretch Straight Leg Jeans large view
Bardot ankle length jeans large viewBardot ankle length jeans large view
Cruiser Straight Leg Jeans large viewCruiser Straight Leg Jeans large view
Joey Big T Jeans large viewJoey Big T Jeans large view
Distressed denim jeans with pocket motif large viewDistressed denim jeans with pocket motif large view

Ashley a new vlásky

13. dubna 2008 v 18:39 | teriček :D

styl models

13. dubna 2008 v 18:39 | teriček :D

VICTORIA'S SECRET obrázky

13. dubna 2008 v 18:39 | teriček :D
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

27 šatů

11. dubna 2008 v 18:34 | Terezka

27 šatů

Vždy jen družička, ale nikdy nevěsta. Hlavní postavou je idealistická, romantická a nesobecká Jane, věčně obětavá společnice svých kamarádek - nevěst, jejíž vlastní štěstí je ovšem v nedohlednu. I když - zamilovaná vlastně je. Jenže do svého šéfa, který se do vztahu dvakrát nežene a do svatby už vůbec ne. Tedy jen s Jane... ale to ona ještě netuší.
Jane se vždy skvěle starala o druhé, horší už to bylo s péčí o ni samotnou. Celý život se snaží, aby učinila druhé šťastné a sedmadvacet "družičkovských" šatů v jejím šatníků to jasně dokazuje.
fotofoto
Jednoho večera Jane zničeně pendluje mezi dvěma svatebními oslavami na Manhattanu a v Brooklynu a v patách jí je otravný novinář Kevinem, který píše články o svatbě, i když by se radši věnoval něčemu serióznějšímu. Kevin cítí, že článek o Jane - coby svatebním maniakovi - je výborný materiál. Ale mezi Jane a Kevinem to zrovna dvakrát nejiskří. Spíš naopak.
fotofoto
Kevin se vysmívá tomu, co je pro Jane tak důležité - tedy svatbám, což vede k tomu, že ti dva se pořád hádají. Už tak těžký večer ještě zhorší příchod Janiny mladší sestry Tess, do které se okamžitě zamiluje George, onen Janin šéf, se kterým měla Jane v plánu zůstat celý život. Jenže z ničeho nic Tess zaúkoluje svou vždy ochotnou sestru, aby naplánovala další svatbu - její a Georgovu. Ale city Jane k Georgovi vedou k šokujícím odhalením… a možná k začátku nového života.
fotofoto
Významou "roli" ve filmu "hraje" výstřední svatební garderóba, kterou navrhla Catherine Marie Thomas. Ta je ráda, že ji Anne Fletcher podpořila v extravagantních svatebních modelech. "Anne moc chtěla vyzkoušet něco bláznivého," říká Thomas. "Když použijete 27 obyčejných šatů, nevypadá to zajímavě. Chtěli jsme ukázat všechny ty nepříjemnosti a podivnosti, které se objeví, když se nevěsta rozhodne pro netypické svatební šaty." I taneční minulost Fletcherové ovlivnila vzhled šatů. "Chtěla jsem, aby se šaty proměnily v kostýmy, ve kterých každý vypadá, jakoby právě šel na taneční parket," popisuje.
Catherine Marie Thomas přirovnává výběr šatů k luštění puzzle. "Na začátku jsme měli 50 šatů, takže některé jsme vyřadili a jiné přikrášlili například krajkou nebo kloboukem, aby vypadaly zajímavěji". "Poté, co jsme se dostali do fáze, že se nám výběr šatů líbil, překvapivě jsme zjistili, že máme o troje šaty navíc, tak jsme museli vyřadit další."
fotofoto
Lehká romantická komedie už úspěšně vstoupila do filmové distribuce například v Austrálii a stala se nečekaným hitem. Důvodů je hned několik. V hlavních rolích se objeví vynikající herci Katherine Heigl (Chirurgové, Zbouchnutá), James Marsden (X-man, Kouzelná romance) a Edward Burns (Zachraňte vojína Ryana, Prázdniny). Hlavní hrdinka svým naturelem připomene Bridget Jonesovou, ale v daleko laskavějším a zároveň bojovnějším provedení. Scénář pochází z pera autorky úspěšného filmu Ďábel nosí Pradu a režisérkou je Anne Flatcher (Let's Dance).
fotofoto
Ve filmu 27 šatů navštívíme svatbu v kovbojském, bikinách a nebo třeba indických sárí. A to vše na nejrůznějších a často velmi obskurních místech. Zároveň se ale setkáme s hrdinkou, která i přes všechnu tu parádu vnímá svatby jako magické okamžiky v životě dvou lidí a snaží se pro jejich štěstí udělat maximum. I v tom je síla jedné z nejlepších romantických komedií poslední doby, kterou uvádějí česká kina od 27. března 2008 v anglickém znění s titulky.
fotofoto

All X

11. dubna 2008 v 18:20 | Terezka

inspirace jaro 08

9. dubna 2008 v 0:00 | terinka
Geometrie - proužky, kruhy, ...

Louis Vuitton, Spring 08

Fendi, Spring 08

Jil Sander, Spring 08

Marc Jacobs, Spring 08

Burberry, Spring 08

Dolce & Gabbana, Spring 08

Marc by Marc Jacobs, Spring 08

Thakoon, Spring 08

Etro, Spring 08

Derek Lam, Spring 08
Složitější vzory - hvězdy, čtverce, ...

Oscar de la Renta, Spring 08

Derek Lam, Spring 08

Chanel, Spring 08

Pucci, Spring 08
Květinový vzor ...

Stella McCartney, Spring 08

Missoni, Spring 08

Dolce & Gabbana, Spring 08

Ralph Lauren, Spring 08

Carolina Herrera, Spring 08

Diane von Furstenberg, Spring 08

Marc by Marc Jacobs, Spring 08
Inspirace v umění

Miu Miu, Spring 08

Alberta Ferretti, Spring 08

Chloé, Spring 08

Anne Klein, Spring 08
... Safari

Emporio Armani, Spring 08

Hermès, Spring 08

Luella Bartley, Spring 08

Vera Wang, Spring 08

Donna Karan, Spring 08

Michael Kors, Spring 08
Večerní život

Burberry Prorsum, Spring 08

Michael Kors, Spring 08

3.1 Phillip Lim, Spring 08

Thakoon, Spring 08

Rodarte, Spring 08

Alexander McQueen, Spring 08
Neonové barvy

Sari Gueron, Spring 08
A nejlepšími doplňky na jaro 2008 se stávají ...

Yves Saint Laurent, Spring 08

Chloé, Spring 08

Louis Vuitton, Spring 08

Marni, Spring 08

Marc Jacobs, Spring 08

Marc Jacobs, Spring 08

Balenciaga, Spring 08

Lanvin, Spring 08

Chanel, Spring 08

Dries Van Noten, Spring 08

STYL 08

8. dubna 2008 v 18:01 | Terezka

STYL 08

15.2.2008 16:17 | Moda všechno kolem nás

Pro módu roku 2008 bude charakteristická elegance, kultivovanost a jednoduchá linie. Módními barvami bude vínově červená, lahvově zelená a šedivá. Dbát se bude na kvalitu mariálů.Linie bude jednoduchá a hodně čistá. Proto budou kolekce módních návrhářů půspbit mnohem elegantněji a ženštěji. Šaty budou ženské tělo tvarovat rafinovaným způsobem.
Kalhoty a sukně budou odrážet štíhlou siluetu. Módní budou nejen rovné kalhoty, ale také uvolněné střihy typu Marlen. Oděvy budou zvýrazňovat postavu.

V dámské módě se objeví řada maskulinních prvků. Výraznou součástí oděvů bude například pánská vesta. Do módy opět přicházejí objemná ramena.

Pokud jde o sukně, jejich délka se prodlouží. Moderní bude délka kolem kolen, ale i delší.

Stále častěji se budou nosit pleteniny, nejen svetry, ale i sukně a šaty.

Úplně "out" jsou odhalená bříška a romantické prvky. Módní je naopak zvýšený pas a střízlivý styl.

DiskO styl

7. dubna 2008 v 19:08 | teriček :D
Našlo se místo v letošní eleganci i pro disco styl...objevují se metalické materiály a výrazné barvy,černé legíny,bombery a vše podtrženo špetkou rocku :-) posuďte sami.
Mariella Burani - model inspirovaný discotíkovou érou kdy zněl všude singl like a virgin od Madonny a Michael Jakson byl na vrcholu slávy.
Agatha Ruiz De La Prada - inspirováno FlashDance
Reebook Freestyle - prostě free styl trošku vtipnější,ženštější a zábavnější
Maison Martin Margiela - alla Dallas
Isabel Marant - 80.léta a skvělá disco noc :-)
Emilio Pucci - absolutní "discoland"
Karl Lagerfeld - dávka punku smíšená s romantismem a vznešenými detaily
Carlos Miele - hodně ženské a elegantní

D&G VÝROBKY

6. dubna 2008 v 13:38 | terinečka

Šaty-D&G

Boty-D&G

Pásky-D&G

Brýle-D&G

Kabelky-D&G

Taipei 101

5. dubna 2008 v 15:32 | teriček :D
paráda!

Oblekni se podle nich

3. dubna 2008 v 13:37 | teriček :D
Hollywoodské celebrity jsou a stále budou předními módními ikonami a jejich šatník je pro mnohé z nás velice inspirativní záležitostí. Proto neváhejte a oblékněte se jako...

Cameron Diaz
Mischa Barton
Karolina Kurková
Kate Moss
Katie Holmes
Jessica Alba
Alyssa Milano

Mary-Kate Olsen
Ashley Olsen
Lindsay Lohan

Chcete změnit svůj styl?

2. dubna 2008 v 13:36 | terinka

Každý má svůj osobitý styl. Anna Wintour má tmavé brýle, Donatella Versace blond barvu a Philipa Blocha nikdy neuvidíte bez čepice. Poučte se z těchto stylových předmětů a najděte si svůj charakteristický "znak".

Jak na to:

1. Zhodnoťte svůj současný styl. Určete, jestli je tradiční, moderní, trendový, pohodlný, hippie, atd.

2. Rozhodněte se, jaký by váš osobitý znak měl být: každý by si ho měl zapamatovat, měl by pomoci dotvořit celkový dojem nebo odlehčit váš styl.

3. Sledujte, co je vizuálně zapamatovatelného na známých osobnostech. Mnozí užívají nejrůznější propriety. Například Karl Lagerfeld a vějíř nebo Britney Spears a pupík.

4. Nebojte se imitovat něčí styl a převzít ho za svůj, pokud se k vám hodí.

5. Určete si, co je vám nebude dělat problém změnit: vlasy, barva oblečení či doplňky.

6. Pokud si vyberete radikální střih vlasů nebo novou výraznou barvu, jděte na to postupně a sledujte, jak reaguje okolí.

7. Jestli si vyberete výraznou barvu do šatníku, začněte od trička, kravaty nebo šály, abyste zjistili, jak vám to s ní jde.

8. Spoléháte-li na doplňky - sluneční brýle, velké spony, výrazné prádlo nebo stylové kabelky, je to bezpečný, jednoduchý a nenákladný způsob jak zosobnit váš vzhled.

9. Experimentujte a rozvíjejte svůj osobitý styl, když zjistíte, že si s ním jste jistí.
 
 

Reklama